Obsah stránky

I. RALLYE MORAVSKÝ KRAS 17. 7. 2021

sobota, 10. červenec 2021 // AKCE V OBCI

Z důvodu konání mezinárodní automobilové soutěže dojde cca od 8 do 19 hod. k uzavření části obce a znepřístupnění komunikace a přilehlých prostor na nezbytně nutnou dobu. Prosíme všechny občany, diváky v zájmu BEZPEČNOSTI, o maximální dodržování zákazu vstupu do trati, nebezpečných nebo zakázaných prostor a pokynů pořadatelské služby!

Text // Lubě

I. RALLYE MORAVSKÝ KRAS

V době uzavření úseku nesmí nikdo vstoupit ani vjet do uzavřené trati!
!Nerespektováním těchto pravidel může dojít ke smrtelné nehodě!
Více informací na: www.rallyemoravskykras.cz
Několik základních bezpečnostních pravidel:
Respektujte pokyny pořadatelů. Neustále sledujte přijíždějící vozidla a reagujte včas na krizovou situaci - dostatečný odstup, zejména pak odpovídáte za děti ve vaší blízkosti!
V průběhu rychlostní zkoušky nepřebíhejte vozovku a nepohybujte se po trati. Nestůjte před "hradbou" stromů, před ploty, domy nebo jinými nepřekonatelnými překážkami, na vnější straně zatáčky ani na silnici proti odbočujícím vozidlům – úniková zóna.
Stůjte na vyvýšených místech, za pevnými překážkami. Vyvarujte se míst pod úrovní tratě.
Děkujeme za pochopení a respektování pravidel
Předpokládané časy uzavírky:
Lažany – Hluboké Dvory